STRATEJİ VE VİZYON

Ontravel olarak müşterilerimize sağladığımız tüm hizmetlerde etkin hizmet anlayışımız çerçevesinde hareket ederek hedeflerimize ulaşırız. Marka olarak hedeflerimize giden yolda yenilikçi adımlar atarak yalnızca kendimizi değil aynı zamanda müşterilerimizi ve sektördeki paydaşlarımızı da her daim bir adım ileriye taşır ve hedeflerimize beraber ulaşmanın keyfini yaşarız. 

Hedeflerimize giden yolda sağlam ve güvenli iş ortaklıkları da stratejimiz kadar önem taşımaktadır. Güvenli iş ortaklıkları kurmak ve bu ortaklıkları uzun soluklu kılmak için şeffaf hizmet politikaları yürütürüz ve böylelikle iş ortaklarımız için bir partnerden daha fazlası, bir çözüm ortağı oluruz. Bu eksende belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmak için uzman bir kadroyla çalışır; her daim müşterilerimiz ve şirketimiz için ileriye dönük ve politikalarımız çerçevesinde hareket ederiz. 

Ontravel olarak vizyonumuz, markamızı hedeflerimiz çerçevesinde sektörde öncü kılmaktır. Güvenilir, sektörde bilinen ve tercih edilen bir marka olmanın verdiği avantajları hizmet kalitemize yansıtarak müşteri memnuniyetini temel alan uzun ortaklıklar kurmak stratejimizin yanı sıra aynı zamanda vizyonumuzun da bir parçasıdır.

Ontravel çözüm ortağınız olarak yüksek hizmet standartları ile sizleri buluşturmayı misyon edinmiş bir şirkettir. Parçası olduğumuz Merkür Holding'in ilke ve hedefleri doğrultusunda çizdiği haritayı benimsiyor, etik kurallar, uluslararası, yerel ve ulusal regülasyonlar ve müşteri memnuniyeti kriterlerini gözeterek hareket ediyoruz. Genel Müdürlük & Satış

Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6/8
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye

ONTRAVEL OFİS:
Aksaray Mah. Gazi Mustafa Kemalpaşa Caddesi
Buvar Giyim Çarşısı No:37 İç Kapı No: 32
Fatih/ İstanbul/ TÜRKİYE

Copyright © Ontravel 2019. Tüm Hakları Saklıdır.