Araç Kiralama ve Transfer GERİ

TRANSFER

Havalimanına indiğiniz noktadan varış noktanıza kadar son derece hijyenik, güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmeniz için Ontravel olarak Transfer hizmetimizle sizlerin yanındayız. Uçuşunuzda bir rötar veya aksaklık olması durumunda dahi mağduriyet yaşamamanız için uçuşunuzu anbean takip eder ve transferinizi de uçuşunuzla doğru orantılı olacak şekilde düzenleriz.

Kurumsal & Bireysel Transfer

Müşteri portföyümüzün çoğunluğunu oluşturan Kurumsal müşterilerimiz için kongre , toplantı vb. etkinlikleri için gelen misafirlerine Karşılama hizmeti dahil olmak üzere varış noktasına konforlu bir yolculuk yapabilmeleri için tercihe bağlı olarak özel shuttle veya otobüs hizmeti de sağlamaktayız. Müşterilerimiz için her bütçeye hitap edebilmek adına hem ekonomik hem de VIP transfer hizmeti sağlamaktayız. 


ARAÇ KİRALAMA

Kiraladığınız aracın keyfini çıkartabilmeniz için sizin adınıza tüm araç kiralama prosedürlerini kısaltıyor, ekonomi sınıfından lüks segment araçlara kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz. Gerek yurtiçi gerek yurtdışı tüm araç rezervasyonlarınızı sizin için hallederken fiyat karşılaştırması yaparak fiyat bütçenize ve kriterlerinize en uygun seçeneği sizlere sunarız. 

-COVID 19 pandemisi nedeniyle bu hizmetlerimiz dahilindeki tüm araçlar sağlığınızı korumak ve hijyen kurallarına uymak adına düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. 

Genel Müdürlük & Satış

Beşyol Mahallesi, Birlik Caddesi
Keleşler İş Merkezi No:6/8
34295, Küçükçekmece İstanbul Türkiye

ONTRAVEL OFİS:
Aksaray Mah. Gazi Mustafa Kemalpaşa Caddesi
Buvar Giyim Çarşısı No:37 İç Kapı No: 32
Fatih/ İstanbul/ TÜRKİYE

Copyright © Ontravel 2019. Tüm Hakları Saklıdır.
1